1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ALTO STUDIO BEAUTY ARCHITECTS S.R.L.

ALTO STUDIO BEAUTY ARCHITECTS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, B-dul Decebal, Nr. 12, CAMERA 1, Bloc S7, Scara 1, Etaj 5, Apartament 15

Terapeut remodelare corporala

București
expirat: 16.09.2020
Middle (2-5 ani)
360 - 720 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Manager salon de remodelare corporala

București
expirat: 27.08.2020
Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Capacitatea de a administra un salon de remodelare corporala
  • Planificarea si organizarea activitatii salonului;
  • Promovarea imaginii salonului;
  • Recrutare personal;
  • Atitudine orientata catre satisfacerea clientilor;
  • Gestionarea rezervarilor/programarilor pentru clientii si invitatii centrului;
  • Alcatuirea, mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Mentinerea legaturii cu furnizorii - plasare comenzi, receptie si evidenta produse;
  • Inventarierea si evidenta stocurilor;
  • Diagnostic si recomandare terapii siproduse profesionale catre clienti;
  • Promovarea produselor si serviciilor disponibile in salon;
  • Colaborare eficienta cu echipa din salon;
  • Capacitatea de a gasi solutii in situatii limita
Afișați mai multe >>
600 - 900 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Terapeut / Cosmeticiana

București
expirat: 01.07.2020

Adăugați experiența dvs. în cadrul ALTO STUDIO BEAUTY ARCHITECTS S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.