1. Angajator
  2. Sadu
  3. PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L.

PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L.

Sat Sadu, Comuna Sadu, Str. SADULUI, Nr. 398, CAMERA 1, Etaj MANSARDA

Rust Developer

București
expirat: 17.04.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Dezvoltarea și implementarea soluțiilor software folosind limbajul Rust.

  • Colaborarea strânsă cu echipa de dezvoltare pentru a dezvolta și implementa soluții eficiente și scalabile.

  • Testarea și îmbunătățirea continuă a codului existent pentru a asigura funcționarea corectă și eficientă a sistemului.

  • Identificarea și rezolvarea problemelor de programare într-un mod eficient și creativ.

Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Embedded developer

București
expirat: 17.02.2024
  • Dezvoltarea și arhitecturarea software-ului pentru platforma ESP32, utilizând limbajele C și C++.

  • Întreținerea, optimizarea și îmbunătățirea codului existent pentru a asigura funcționarea corectă și eficientă a sistemului.

  • Colaborarea strânsă cu echipa de dezvoltare pentru a identifica și rezolva problemele de software într-un mod eficient.

Afișați mai multe >>
1500 - 3000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Inginer Șef Electrotehnist

Sibiu
expirat: 07.10.2020
Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
720 - 1440 € net / luna
Anunțuri Arhivate

React/Javascript Developer

Sibiu
expirat: 26.09.2020
1200 - 2400 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.