1. Angajator
  2. Năvodari
  3. W TITANIC RESORT S.R.L.

W TITANIC RESORT S.R.L.

Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Str. LOTUS, Nr. 11, LOT 1, CAM. 1, Etaj 7, Apartament 712

Receptie clienti Showroom

Mamaia-Sat
expirat: 31.03.2022
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Întâmpină oaspeții
  • Redirecționează clienții, apelurile și emailurile
  • Preia comenzile legate de partea de bar si se ocupa de spalatul vaselor/tacamurilor
  • Are in vedere inventarul de pe bar si transmite mai departe necesarul
  • In zilele aglomerate preia clientii pentru a inlesni activitatea de vanzari si tine scurte prezentari legate de proiectele noastre și colaborează  cu departamentul de vânzări
  • Asigura curatenia si ordinea in partea de showroom alocata
  • Elaborează și redactează documente și situații cerute de management
  • Programul de munca va fi de la la 17
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Inginer constructor/ Maistru santier

Mamaia-Sat
expirat: 03.03.2022

Adăugați experiența dvs. în cadrul W TITANIC RESORT S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.