1. Angajator
  2. Drăgoteşti
  3. RAMIS TECH S.R.L.

RAMIS TECH S.R.L.

Sat Dragoteşti, Comuna Dragoteşti, IMOBIL NR. 21

Laborant chimist

Codlea
expirat: 22.07.2023
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Asigura desfasurarea corecta si in conditii optime a procesului de control pe fluxul de productie, cu respectarea sistemului de calitate implementat;
  • Intocmeste documentele de calitate care insotesc produsele la livrare;
  • Se asigura ca procesele necesare sistemului de management al calitatii din laborator sunt elaborate, implementate si mentinute;
  • Efectueaza toate testele de laborator pentru dezvoltarea de produse noi;
  • Preleveaza probe de materiale si produse de la furnizori si clienti in vederea efectuarii de teste si incercari si intocmeste documentele cu caracteristicile finale
  • Se asigura ca efectuarea incercarilor fizice, mecanice si chimice se face cu utilizarea echipamentelor de lucru specifice care sunt calibrate si verificate metrologic;
  • Participa la procesul de agrementare tehnica si auditare a produselor companiei
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Assistant manager

Codlea
expirat: 13.04.2023
Entry (0-2 ani)
3000 - 3500 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Reprezentant comercial tehnic

Cluj-Napoca,
expirat: 13.05.2022
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Operator productie

Codlea
expirat: 17.05.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul RAMIS TECH S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.