1. Angajator
  2. Sânandrei
  3. OSTERMANN S.R.L.

OSTERMANN S.R.L.

Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, DN 69, KM 10+510, PARCUL INDUSTRIAL SANANDREI

Consilier vânzări

Sânandrei,
expirat: 31.05.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Vânzări - pentru a crește vânzările prin prelucrarea solicitărilor de vânzări primite prin telefon și e-mail
  • Outbound - calificarea de noi clienți, precum și contactarea clienților vechi. Mici campanii outbound pentru a ajuta la creșterea afacerii
  • Cereri de ofertă – crearea de oferte și transmiterea acestora în termenul convenit, asigurând o bună comunicare pe tot parcursul procesului
  • Serviciul clienți - Lucrul cu clienții existenți și noi pentru a oferi servicii de înaltă calitate, construind relații puternice și durabile
  • Cunoștințe - pentru a dezvolta o bună înțelegere a produselor și proceselor. Oferirea de consiliere și sprijin pentru a oferi cea mai bună soluție pentru cerințele clienților
  • Prelucrarea comenzilor - Introducerea și programarea comenzilor de vânzare prin intermediul software-ului SAP ERP și CRM
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul OSTERMANN S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.