1. Angajator
  2. Otopeni
  3. NUCLEOS LOGISTICS S.R.L.

NUCLEOS LOGISTICS S.R.L.

Oraş Otopeni, Str. HORIA, CLOSCA SI CRISAN, Nr. 7, HALA DE LUCRU C2, CAMERA 7

Operator Depozit – junior

Otopeni
expirat: 29.06.2022
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • recepționarea cantitativă și calitativă a produselor destinate sanatatii conform documentelor specifice însoțitoare ale mărfii;
  • manipularea si depozitarea produselor în condițiile prevăzute de lege;
  • pregatirea pentru livrare si eventual expeditia comenzilor conform documentelor cu respectarea întocmai a specificațiilor
  • verificarea colectării medicamentelor atât scriptic cât și faptic;
  • împachetarea produselor, realizarea de colete, paleți și înfolierea acestora;
  • asigurarea ordinii și a curățeniei la locul de muncă;
  • îndeplinirea oricăror atribuții specifice postului dispuse de conducerea compartimentului și a societății,
  • informarea șefilor ierarhici despre stadiul sarcinilor și/sau orice neregulă constatată;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Farmacist

București
expirat: 01.07.2019
Middle (2-5 ani)
1050 - 1098 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Manager Asigurarea Calitatii (QA Manager)

Otopeni,
expirat: 03.11.2016

Otopeni
expirat: 01.05.2016
Anunțuri Arhivate

ADMINISTRATIVE ASSISTANT / ASSISTANT MANAGER

Otopeni
expirat: 28.04.2016

Adăugați experiența dvs. în cadrul NUCLEOS LOGISTICS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.