1. Angajator
  2. Cluj-Napoca
  3. SIMACEK GARDENING S.R.L.

SIMACEK GARDENING S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, P-ţa 14 IULIE, Nr. 16, biroul nr.5, Etaj 1

Referent tehnic

Cluj-Napoca
expirat: 08.07.2017
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Reprezentarea companiei în relaţia cu beneficiarii
  • Ofertarea produselor şi serviciilor
  • Menţinerea şi dezvoltarea relaţiei cu clienţii
  • Înţelegerea obiectivelor de dezvoltare,atragerea clienților noi
  • Analizarea și raportarea rezultatelor
  • Verificarea planurilor de executie si propunerea unor solutii constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate;
  • Studierea detaliilor  proiectelor  si documentației tehnice necesară pentru lucrările de construcție;
  • Urmarirea  executiei lucrarilor pe șantier din punct de vedere al calității si respectării termenelor de execuție;
  • Întocmirea  și/sau verificarea atașamentelor, situatiilor de lucrări, rapoartelor de lucru, proceselor verbale si orice altă documentație
  • Urmărirea  ca aprovizionarea cu materiale necesare să se facă la timp ;
  • Urmărirea şi gestionarea  cheltuielilor în vederea executării  obiectivelor operaționale cu respectarea calculului de bugetului primit
  • Oferirea suportului tehnic în faza de ofertare și proiectare
  • Prospectarea pieței
  • Abordarea clienților și partenerilor  în vederea pregătirii pentru ofertare
  • Menține legătura cu beneficiarii și răspunde solicitărilor acestora
  • Coordonează echipa pe care o are în subordine
  • Oferta companiei:

Adăugați experiența dvs. în cadrul SIMACEK GARDENING SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.