1. Angajator
  2. Dărăşti-Ilfov
  3. DAF CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L.

DAF CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L.

Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Str. Sofia, Nr. 1, CAMERA 1

Responsabil Protecția Datelor cu Caracter Personal

București
expirat: 01.07.2020
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Contribuie la elaborarea și actualizarea politicilor și procedurilor cu privire la Regulamentul General de Protecție a Datelor (GDPR);
  • Identifică si evaluează riscurile de neconformitate privind activitatea prelucrării datelor personale;
  • Propune recomandări și monitorizează implementarea măsurilor de remediere;
  • Propune și creează instrumente care sa asigure conformitatea activităților de prelucrare de date cu caracter personal cu prevederile legii;
  • Asigură informarea și oferă consiliere privind Protecția Datelor cu Caracter Personal;
  • Manifestă un standard înalt de comportament și o abordare profesională in contactul cu clienții, colaboratorii și colegii;
  • Elaborează si transmite situații și raportări vizând activitatea desfășurată
Afișați mai multe >>
300 - 600 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul DAF CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.