1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. FINAXIA SOLUTIONS S.R.L.

FINAXIA SOLUTIONS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. ION CÂMPINEANU, Nr. 25, CAMERA 3, Bloc 9, Scara A, Etaj 15, Apartament 87

Contabil - relatii clienti

București
expirat: 17.07.2021
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • raspunzi cu promptitudine solicitarilor primite de la clienti, telefonic, email sau chat;
  • asiguri intocmirea si actualizarea datelor din Dosarul Permanent;
  • asiguri transmiterea datelor cu caracter confidential, intr-un mod securizat;
  • asiguri incarcarea jurnalelor obligatorii in dosarul virtual al clientului;
  • te asiguri de acuratetea datelor transmise catre client;
  • urmaresti contractele si încasările, realizand acţiuni de recuperare a creanţelor în limitele şi în condiţiile stabilite deconducerea societăţii
  • faci propuneri care să vizeze îmbunătăţirea relaţiilor cu clienţii.
Afișați mai multe >>
600 - 800 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul FINAXIA SOLUTIONS S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.