1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ROQUET EASTERN EUROPE S.R.L.

ROQUET EASTERN EUROPE S.R.L.

Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Nr. 874, CONSTRUCȚIA C1 - UNITATE DE PRODUCȚIE ȘI ASAMBLARE COMPONENTE HIDRAULICE, AVAND O SUPRAFAȚĂ DE 7856 MP, NR. CADASTRAL 24227-C1, INREGISTRATA IN CARTEA FUNCIARĂ NR. 24227 ARICESTII RAHTIVANI TINUTA DE BCPI PLOIESTI, OCPI PRAHOVA

Gestionar/Stivuitorist

Comuna Ariceștii Rahtivani
expirat: 09.10.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

OPERATOR CNC

Ploiești
expirat: 25.09.2020
Fara experienta, Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Asigura realizarea pieselor in urma setarii si operarii masinilor cu comanda numerica (CNC);
  • Pregateste semifabricatul pentru operatia de prelucrare prin aschiere;
  • Ruleaza programul CNC pe masina cu comanda numerica (CNC), conform instructiunilor de operare si cu specificatiile tehnice;
  • Masoara si verifica piesele folosind instrumentele de masura, conform cerintelor si specificatiilor tehnice;
  • Incarca si manevreaza componentele cu ajutorul echipamentelor de ridicare si/ sau transport in conditii de siguranta;
  • Asigura schimbarea placutelor de aschiere si corectia sculelor;
  • Pastreaza in bune conditii de functionare atat masina CNC pe care o opereaza, cat si sculele, dispozitivele si echipamentele pe care le utilizeaza

Adăugați experiența dvs. în cadrul ROQUET EASTERN EUROPE S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.