1. Angajator
  2. Breazu
  3. 4U TELECOMMUNICATION S.R.L.

4U TELECOMMUNICATION S.R.L.

Sat Breazu, Comuna Rediu, imobil înscris în cartea funciară 61017, parter

Agent vanzari Orange Romania Communications

31 Bulevardul Carol I, Iași
expirat: 04.04.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti din segmentul business
  • Prezentarea si promovarea serviciilor si produselor Orange Romania Communication
  • Elaborarea si negocierea ofertelor personalizate in functie de nevoile clientilor
  • Urmarirea si mentinerea relatiilor cu clientii existenti pentru a asigura satisfactia acestora
  • Participarea activa la atingerea obiectivelor de vanzari stabilite de companie
Afișați mai multe >>
900 - 1100 € net / luna
Anunțuri Arhivate

AGENT VANZARI BUSINESS - ORANGE COMMUNICATIONS

expirat: 23.09.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fara experienta
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

REPREZENTANT VANZARI BUSINESS ORANGE

Iași
expirat: 18.04.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Agent vanzari prin telefon (telesales) - remoute

Iași,
expirat: 03.05.2020
Anunțuri Arhivate

Agent vanzari prin telefon & directe

Iași,
expirat: 14.03.2018
300 - 1200 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul 4U TELECOMMUNICATION SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.