1. Angajator
  2. Braşov
  3. SELLAS CONT S.R.L.

SELLAS CONT S.R.L.

Municipiul Braşov, Str. MATEI BASARAB, Nr. 20, BIROUL 1, Apartament 1

Contabil sef

Brașov
expirat: 10.03.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Supravegherea întregului proces contabil al clientilor
  • Coordonarea și gestionarea echipei contabile
  • Asigurarea respectării reglementărilor și politicilor financiare
  • Colaborarea cu clientii și alte părți interesate
  • Identificarea și implementarea de îmbunătățiri ale proceselor financiare
Afișați mai multe >>
1000 - 1200 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Contabil

Brașov
expirat: 10.06.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

CONTABIL SENIOR

Șoseaua Cristianului, Brașov
expirat: 16.11.2020
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Contabil senior

4 Strada Castanilor, Brașov
expirat: 02.02.2020

Adăugați experiența dvs. în cadrul SELLAS CONT S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.