1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. CASH 4YOU BROKER S.R.L.

CASH 4YOU BROKER S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. ŢINTAŞULUI, Nr. 5-7, CAMERA 4, Etaj 4, Apartament 5

Assistant Manager Resurse Umane - HR

București
expirat: 16.03.2018
Atribuțiile:
  • Gestionarea tuturor documentelor specifice activității de recrutare personal;
  • Furnizeaza firmei de Resurse Umane informatiile pentru calculul si plata avansului/lichidarii (elemente de payroll: pontaje, concedii de odihna, concedii medicale, absente nemotivate, situatii speciale, bonusuri, conturi IBAN, popriri;
  • Verifica daca datele transmise catre firma de Resurse Umane au fost prelucrate cu acuratete si la timp;
  • Colaboreaza cu furnizorul de Resurse Umane si cel de Contabilitate;
  • Programaza angajatii la medicina muncii,  urmareste si centralizeaza reuzltatele;
  • Transmite catre HR documentele pentru intocmirea contractelor de munca / acte aditionale;
  • Verifica fisierele de plata cu salariile ce trebuie transmise catre banci;
  • Stabileste si transmite termenele pentru completarea pontajului catre responsabilii de pontaj si manageri (se asigura de respectarea termenelor si corectitudinea datelor);
  • Furnizeaza explicatii privind calculul salarial angajatilor care au nelamuriri cu privire la acesta;
  • Comanda tichetele de masa pentru salariati pe support electronic;
  • Confirma datele din adeverintele de venit la solicitarea institutiilor bancare;
  • Solicita rapoarte si urmareste ca acestea sa fie corecte si transmise conform deadline-ului comunicat
  • Activitati de secretariat
     - asigura trierea si arhivarea documentelor.
    -  alte activitati specific
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul CASH 4YOU BROKER SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.