1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ACCENT MEDIA S.R.L.

ACCENT MEDIA S.R.L.

Bucureşti Sectorul 6, Prel. Ghencea, Nr. 189E, lotul 10, camera 2, Etaj 1

Specialist marketing

5 Bulevardul Decebal, Deva
expirat: 03.09.2022
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Analizarea pieței de profil in scopul identificării celor mai bune oportunități de promovare
  • Planificarea, realizarea si implementarea campaniilor de promovare online si offline
  • Analizarea rezultatelor campaniilor de promovare, identificarea si dezvoltarea de noi metode de promovare
  • Actualizarea permanenta a site-urilor companiei si analizarea performantei acestora
  • Administrarea paginilor de social media ale companiei
  • Realizarea diferitelor tipuri de prezentări ale firmei, produselor si serviciilor acesteia
  • Realizarea materialelor de comunicare  (articole, cataloage, broșuri, reclame)
  • Conceperea conținutului si transmiterea de newslettere
  • Organizarea participării la evenimentele online si offline
  • Realizarea de analize și rapoarte specifice de marketing
Afișați mai multe >>
400 - 600 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul ACCENT MEDIA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.