1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. GARDENPEDIA S.R.L.

GARDENPEDIA S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, B-dul BASARABIA, Nr. 256, BIROUL " INSPECTOR PERSONAL", Etaj 2

Operator comenzi magazin online

256 Bulevardul Basarabia, București
expirat: 08.03.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Gestionarea si procesarea comenzilor primite pe site si telefonic; intretinerea relatiei cu clientii pe tot parcursul procesarii comenzii, de la primire pana la livrare/retur etc
  • Colaborarea/comunicarea cu furnizorii si cu reprezentantii firmelor de curierat pentru detaliile logistice
  • Contabilitate primara: inregistrarea facturilor, a notelor de receptie marfa, gestionarea stocurilor de marfa, comunicarea cu firma de contabilitate
  • Urmarirea incasarii sumelor corespunzatoare pentru facturile emise, fie prin banca, fie prin cont colector la firma de curierat
  • Urmarirea platilor catre furnizori
  • Redactarea de documente, diverse situatii centralizatoare (adeverinte, adrese, rapoarte etc)
  • Organizarea de documente, mentinerea arhivei existente
  • Intocmirea de situatii centralizatoare specifice activitatilor de office management
  • Urmarirea si implementarea promotiilor
Afișați mai multe >>
450 - 550 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Coordonator administrativ si logistic

256 Bulevardul Basarabia, București,
expirat: 27.03.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial

expirat: 29.04.2017
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Anunțuri Arhivate

Specialist produs - Irigatii/Iazuri/pompe

expirat: 13.08.2016
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Copywriter/Specialist SEO

expirat: 01.05.2015
Entry (0-2 ani)
Anunțuri Arhivate

Online Marketing Specialist

expirat: 17.08.2014
Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul GARDENPEDIA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.