1. Angajator
  2. Ploieşti
  3. MDS FIRE TECH S.R.L.

MDS FIRE TECH S.R.L.

Municipiul Ploieşti, B-dul REPUBLICII, Nr. 291A, C81, Spațiul nr.2

Inginer/Tehnician sisteme securitate CU EXPERIENTA

Ploiești
expirat: 11.04.2024
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Tehnician sisteme de securitate

Ploiești
expirat: 16.02.2023
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Cablare sisteme de securitate tehnica, instalatii electrice si automatizari
  • Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari
  • Programarea sistemelor de securitate instalate

Ploiești
expirat: 08.10.2020
  • Realizează lucrări de cablare structurată pentru sistemele instalate, instalare de echipamente terminale pasive etc
  • Instalare echipamente sisteme de alarmă, control acces, detecție incendiu, comunicații, sonorizare, supraveghere video, interfonie/videointerfonie, automatizări porți/uși garaj, realizarea traseelor de cablu și tubulatură necesare instalațiilor de curenți slabi etc.;
  • Ajută șeful de echipă la instalarea si punerea in funcțiune a sistemelor de curenți slabi din portofoliul firmei
  • Participă împreună cu șeful de echipă la realizarea mentenanței preventive si service pentru sistemele instalate la sediul clienților
  • Operațiuni tehnice de extindere a sistemelor existente la beneficiari

Adăugați experiența dvs. în cadrul MDS FIRE TECH S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.