1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. EMIRAL MEDIA PRODUCTION S.R.L.

EMIRAL MEDIA PRODUCTION S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. PETRU RAREŞ, Nr. 15, CAMERA 1, LOT 63, Etaj PARTER, Apartament 1

Wordpress Designer

15 Strada Petru Rareș, București
expirat: 22.03.2019
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • dezvoltă website-uri de prezentare sau magazine online folosind Wordpress/Woocommerce
  • personalizează grafica pentru website în funcție de cerințele proiectului
  • dezvoltă funcționalități folosind pluginuri WordPress și Woocommerce
  • realizează grafica personalizată folosind Elementor/WP Bakery
  • Job-ul presupune responsabilități și pe partea de testare/rezolvare bug-uri și atenție la detalii, astfel încât proiectul/proiectele finalizate să fie predate conform așteptărilor clienților companiei
  • Respectare termene stabilite, cu maxim de calitate și profesionalism
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Consultant vânzări

Bulevardul Lacul Tei, București
expirat: 31.03.2016
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Responsabil telemarketing

27 Bulevardul Lacul Tei, București
expirat: 19.09.2015
Anunțuri Arhivate

Consultant vanzari servicii web

expirat: 24.03.2013
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Programator web

expirat: 20.02.2012
Anunțuri Arhivate

Studenti colaboratori - Responsabil vanzari si consultanta

expirat: 03.03.2011
Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul EMIRAL MEDIA PRODUCTION SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.