1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ATIPIC TRANSFER PRICING SOLUTIONS S.R.L.

ATIPIC TRANSFER PRICING SOLUTIONS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 6, Str. GENERAL PETRE POPOVĂŢ, Nr. 58, PARTER, BIROUL NR. 4, CAMERA 1

Consultant vanzari prin telefon / telesales

București
expirat: 27.12.2023
Middle (2-5 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • contactarea telefonica a prospectilor pentru promovarea serviciilor noastre; la inceput vei participa la un training unde vei invata tehnici de vanzari, detalii despre serviciile noastre si vei primi suport de la un membru senior al echipei cu experienta semnificativa in vanzari;
  • vei analiza experienta de achizitie de servicii a unui client pentru a intelege motivele din spatele acestei alegeri si pentru a identifica mai bine noi prospecti;
  • programul de munca este de 8 ore pe zi sau 4 ore pe zi (orar flexibil), iar munca se poate desfasura si remote insa la inceput se va desfasura la birou pentru putea invata de la membrii echipei
Afișați mai multe >>
735 - 815 € net / luna

București
expirat: 15.11.2023
Anunțuri Arhivate

Consultant preturi de transfer

București
expirat: 25.04.2018
Entry (0-2 ani)
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul ATIPIC TRANSFER PRICING SOLUTIONS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.