1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. SOCIETE GOURMET S.R.L.

SOCIETE GOURMET S.R.L.

Bucureşti Sectorul 4, Str. CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU, Nr. 6, CAMERA 2, Bloc 35, Scara C, Etaj 7, Apartament 128

Kitchen Asisstant (events)

București
expirat: 13.03.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
385 - 480 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Ajutor de bucatar la Société Gourmet

București
expirat: 03.03.2019
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Events Account la Société Gourmet

București
expirat: 04.02.2019
Atribuțiile:
  • te vei ocupa de comunicarea cu clienții, trimiterea ofertelor și propunerilor personalizate și vei completa pașii organizării unui eveniment de la cap la coadă.
  • vei lucra cu un sistem CRM si gestiona procesul de evenimente, de la primirea unei solicitări și până la finalizarea unui eveniment reușit
  • vei primi vizite și stabili întâlniri cu posibili clienți; le vei prezenta casa, grădina și serviciile noastre
  • vei coordona legătura dintre furnizori, clienți și alte parți implicate în evenimente, astfel încât totul să decurgă lin
  • vei lucra în strânsă legatură cu mica echipa din bucătărie și le vei transmite toate detaliile de care au nevoie; la fel, vei avea nevoie de ei atunci când primești solicitari speciale, inedite de mâncare/meniuri.
  • vei face parte integrală din mica echipă operațională și te vei asigura că evenimentul decurge conform standardelor Société Gourmet
  • vei raporta managerului cu care vei face echipa strânsă.
Afișați mai multe >>
360 - 600 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul SOCIETE GOURMET S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.