1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. OCIDE CONSTRUCCION SA VALENCIA SUCURSALA BUCUREŞTI

OCIDE CONSTRUCCION SA VALENCIA SUCURSALA BUCUREŞTI

Bucureşti Sectorul 1, Şos. BUCUREŞTI-PLOIEŞTI, Nr. 15, BIROUL NR. 3, Etaj 3

SECRETARA, TRADUCATOARE ALBA IULIA

Alba Iulia
expirat: 31.03.2020
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Realizeaza traduceri ale diverselor documente din/in romana - spaniola - engleza;
  • Ofera suport si traducere simultana din limba engleza in limba spaniola si retroversiune in cadru intalnirilor cu clientii/furnizori;
  • Ofera suport Project Managerului;
  • Realizeaza toate activitatile de secretariat si protocol (e-mail, fax, telefon, inregistrare si arhivare documente, asistenta in cadrul intalnirilor de afaceri etc.)
  • Utilizarea avansata a calculatorului (in special Microsoft Office)
  • Realizeaza contabilitatea primara pentru proiectele aflate in desfasurare (contabilizare facturi etc.)
  • Realizeaza si tine evidenta instrumentelor de plata emise de catre furnizori; Primeste si tine evidenta instrumentelor de plata primite de la clienti;
  • Elaboreaza chitante, note interne de receptie;
  • Elaboreaza diverse rapoarte lunare/periodice.
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

SECRETARA TRADUCATOARE CHISINAU

Chișinău
expirat: 17.06.2018

Adăugați experiența dvs. în cadrul OCIDE CONSTRUCCION SA VALENCIA SUCURSALA BUCUREŞTI, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.