1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ALTERNATIVE FUELS ROMANIA S.R.L.

ALTERNATIVE FUELS ROMANIA S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, B-dul BASARABIA, Nr. 256G, INDICATIV 2.2, CENTRUL DE AFACERI D CENTER, Etaj 2

Economist contabil

256g Bulevardul Basarabia, București
expirat: 12.04.2024
Senior (5-10 ani)
1000 - 1200 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Asistent manager

București
expirat: 16.10.2022
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Intocmesti Anexa 1 Formular pentru aprobarea transportului deşeurilor periculoase
  • Colaborezi cu clientii si furnizorii pentru intocmirea Anexei 1 conform solicitarilor partenerilor si urmaresti aprobarea acesteia de catre autoritati
  • Inregistrezi facturile primite de la furnizori pe puncte de lucru
  • Inregistrezi extrasele de cont bancar
  • Inregistrezi operatiunile prin casa
  • Inregistrezi deconturi de cheltuieli
  • Arhivezi documentele financiar contabile
  • Generezi saptamanal lista facturilor neincasate de la clienti si a facturilor neplatite catre furnizori
  • Redactezi adrese si raspunsuri catre autoritati
  • Preiei, înregistrezi, distribui corespondenta fizica si mentii legatura cu firma de curierat
Anunțuri Arhivate

Responsabil gestiunea deseurilor

București
expirat: 12.09.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial

București
expirat: 11.09.2021

Adăugați experiența dvs. în cadrul ALTERNATIVE FUELS ROMANIA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.