1. Angajator
  2. Afumaţi
  3. DORALY PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.

DORALY PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.

Comuna Afumaţi, Şos. Bucuresti-Urziceni, Nr. 16, pavilion P, etaj, biroul nr.1

CONTABIL SEF

Afumați,
expirat: 31.03.2019
Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Coordonarea si supervizarea activitatii departamentului de contabilitate din cadrul grupului de firme Doraly, conform cerintelor legale in vigoare si politicilor contabile ale companiei;
  • Analiza si reconcilierea conturilor contabile in vederea asigurarii acuratetii inregistrarilor contabile si a conformitatii lor cu cerintele legale in vigoare si politicile contabile ale companiei;
  • Intocmirea de situatii si rapoarte necesare inchiderilor lunare, trimestriale si anuale;
  • Asigurarea inchiderii corecte si la timp a situatiilor financiar-contabile la nivel lunar, trimestrial si anual;
  • Calculul corect si la timp a datoriilor companiei fata de bugetul de stat/local, banci si alti parteneri ai companiei;
  • Intocmirea, verificarea si depunerea tuturor declaratiilor cerute de legislatia in vigoare si de politicile contabile ale companiei;
  • Reprezinta compania in relatia cu autoritatile, bancile si alti parteneri alaturi de directorul financiar;
  • Participa la intocmirea bugetelor, forecasturilor si oricaror altor rapoarte destinate monitorizarii costurilor, asigurarii controlului, eficientizarii activitatilor;
  • Participa la imbunatatirea si automatizarea activitatilor si proceselor din cadrul departamentului de contabilitate si ale companiei;
  • Coordonarea procesului de audit
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul DORALY PROPERTY MANAGEMENT S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.