1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ICE BLINK AGRICULTURAL S.R.L.

ICE BLINK AGRICULTURAL S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. HAGA, Nr. 12, DEMISOL, CAMERA 1

Mecanizator agricol/Tractorist

Bârlad,
expirat: 11.01.2024
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Utilizarea și întreținerea corectă a utilajelor agricole
  • Efectuarea lucrărilor agricole specifice, cum ar fi aratul, semănatul, irigarea, recoltarea etc.;
  • Verificarea și asigurarea funcționării optime a tractoarelor și a altor echipamente agricole;
  • Întreținerea și reparația utilajelor agricole în caz de defecțiuni minore;
  • Respectarea normelor de siguranță și a regulilor de lucru stabilite de companie;
  • Colaborarea cu echipa agricolă pentru a asigura o eficiență maximă în desfășurarea activităților agricole
Afișați mai multe >>
865 - 955 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Inginer Agronom - zona Tutova-Barlad

Bârlad,
  • Organizarea si planificarea activitatii fermei;
  • Supravegherea si gestionarea lucratorilor agricoli
  • Monitorizarea și raportarea starii culturilor si a solului
  • Identificarea si gestionarea problemelor de sanatate a plantelor
  • Monitorizarea si intretinerea parcului de utilaje, precum si rezolvarea eventualelor defectiuni aparute
  • Managementul gestionarii stocurilor de materiale
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Gestionar

Bârlad
expirat: 31.08.2019
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Inginer Agronom - zona Barlad

expirat: 08.11.2015

Adăugați experiența dvs. în cadrul ICE BLINK AGRICULTURAL SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.