1. Angajator
  2. Voluntari
  3. ALTEX CONSULTING S.R.L.

ALTEX CONSULTING S.R.L.

Oraş Voluntari, Şos. BUCUREŞTI NORD, Nr. 10, Global City Business Park, Corp O11, etaj 09, Sala de şedinţe "Perseverenţa"

Junior Business Intelligence

București
expirat: 05.01.2017
Atribuțiile:
  • Ajuta la implementarea, configurarea si suportul sistemelor de data warehouse si raportare;
  • Construieste rapoarte pentru clienti interni si externi. Devine din ce in ce mai autonom in rezolvarea taskurilor.
Anunțuri Arhivate

Contabil junior

București
expirat: 09.12.2016
Anunțuri Arhivate

Orange Sales Representative/Orange Store Manager

Piatra Neamț,
expirat: 02.11.2016
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Orange Sales Representative

expirat: 21.09.2015
Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul ALTEX CONSULTING SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.