1. Angajator
  2. Călăraşi
  3. KOOPERATIVA KADASTRALĂ 4.2 S.R.L.

KOOPERATIVA KADASTRALĂ 4.2 S.R.L.

Municipiul Călăraşi, Str. RAHOVA, Nr. 169, CAMERA 4

Office Manager

București
expirat: 03.03.2024
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
600 - 700 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Front-end Developer for WordPress

București
expirat: 13.03.2021
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Salariu fix și bonusuri atractive în funcție de performanță
  • Oportunități de învățare
  • Echipă tânără și veselă
  • Oportunități de avansare alături de noi și creștere odată cu agenția
  • Participarea în proiecte diverse
  • Atmosferă faină de lucru
  • Oportunități de a participa la traininguri, conferințe și evenimente din domeniu
  • Birou în zonă centrală, aproape de metrou (Gara de Nord, Piața Romană, Eroilor, Piața Victoriei)
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Specialist PPC (Google Ads)

București
expirat: 01.01.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
  • Gândirea unei structuri de campanii - strategii de promovare
  • Implementarea campaniilor propriu-zise
  • Setarea cadrului de tracking
  • Crearea textelor necesare anunțurilor conform unui set de bune practici
  • Monitorizarea și optimizarea campaniilor
  • Crearea de rapoarte periodice pentru campaniile rulate
  • Menținerea unei bune relații cu clienții

Adăugați experiența dvs. în cadrul KOOPERATIVA KADASTRALĂ 4.2 S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.