1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. CENTRUL DE DEZVOLTARE SMART S.R.L.

CENTRUL DE DEZVOLTARE SMART S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Str. ION MORŢUN, Nr. 8-12, PARTER, CAMERA 1, Scara 1, Apartament 2

DIGITAL MARKETING EXPERT

București
expirat: 13.07.2023
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Vei dezvolta, implementa și urmări execuția strategiilor de social media, venind constant cu idei de îmbunătățire pentru campaniile dezvoltate pentru companie dar si pentru clientii noștri
  • Vei scrie conținut adaptat și adecvat pentru diversele canalele sociale;
  • Vei derula/urmări pentru produsele și serviciile noastre si ale clienților, campanii de Facebook Ads / LinkedIn Ads precum si Google Ads, vei analiza datele și site-ul în Google Analytics pentru a descoperi pattern-uri și insight-uri relevante despre audiențe;
  • Vei măsura succesul campaniilor digitale, înțelegând obiceiurile utilizatorilor și propunând direcții de îmbunătățire a performanței din toate punctele de vedere (SEO/lead generation funnel/PPC);
  • Vei testa și îmbunătăți pe platformele sociale: ideile creative, mesajele, audiența;
  • Vei trimite constant rapoarte de evaluare cu rezultate și recomandări de optimizări, identificând modalități de îmbunătățire si oportunități de proiecte conexe;
  • Vei colabora cu restul colegilor din echipa de consultanță, product management, marketing, vânzări, IT etc.;
  • Vei fi mereu atent la ceea ce se întamplă în piață și informat despre ultimele tehnologii și trenduri în industrie și propui noi abordări către echipă;
  • Vei lucra cu deadline-urile ce trebuie respectate
Afișați mai multe >>
500 - 800 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Management assistant

București
expirat: 10.04.2022
  • Activitati specifice de secretariat
  • Intocmire documente diverse si comunicare in relatia cu ANAF, ONRC, DITL
  • Realizare lunara facturi clienti
  • Pregatire documente financiare si predare catre firma partenera de contabilitate
  • Responsabil cu relatiile cu partenerii
  • Pregatire, redactare documente diverse clienti
  • Arhivare/scanare documente
  • Sprijin in intocmire documente pentru desfasurarea activitatii membrilor echipei.
Afișați mai multe >>
400 - 500 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Formator LUCRATOR SOCIAL

Bulevardul Tomis, Constanța
expirat: 01.05.2015
Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul CENTRUL DE DEZVOLTARE SMART S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.