1. Angajator
  2. Botiz
  3. SAM MILLS EUROPE S.R.L.

SAM MILLS EUROPE S.R.L.

Sat Botiz, Comuna Botiz, Str. MIORIŢEI, Nr. 151, (EXCLUZÂND BIROUL NR.1 DE LA ETAJUL 2 AL CONSTRUCŢIEI C1)

Reprezentant Vanzari furaje pentru animale

Botiz
expirat: 07.01.2024
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Promovarea si vanzarea produselor noastre de furaje pentru animale catre clientii existenti si potentiali;
  • Identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de vanzare in piata;
  • Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite furaje pentru animalele lor;
  • Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti, asigurandu-ne ca sunt multumiti de produsele noastre si serviciile oferite;
  • Monitorizarea pietei si a concurentei pentru a identifica tendintele si oportunitatile noi;
  • Participarea activa la evenimente si expozitii din industrie pentru a promova produsele noastre si a dezvolta retele de contacte
  • Realizarea planului de vanzari si implementarea strategiei stabilite de companie
  • Implementarea unui program regulat de vizite la clienti - ferme de porcine, ovine si pasari, pt aprofundarea nevoilor clientilor, adaptarea procesului de vanzare a produselor companiei in linie cu nevoile identificate
  • Urmarirea livrarilor si incasarea comenzilor,
  • Pregatirea de rapoarte despre situatia vanzarilor, comparativ cu targetele stabilite, informatii despre potentiali clienti, starea pietii, competitie, evolutia preturilor
  • Zona de acoperire cu preponderenta: Satu Mare (locat), judetele limitrofe Maramures, Salaj, Bihor, plus: Arad, Cluj, Alba, Bistrita Nasaud, Mures,
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Electrician intretinere si reparatii

Botiz
expirat: 25.08.2023
Anunțuri Arhivate

Responsabil asigurarea calitatii/auditor intern

Botiz

Botiz
expirat: 15.02.2018

Adăugați experiența dvs. în cadrul SAM MILLS EUROPE SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.