1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. BITEA ANTREPRIZA S.R.L.

BITEA ANTREPRIZA S.R.L.

Municipiul Timişoara, Str. ROMULUS, Nr. 41, CAMERA 1, Etaj PARTER, Apartament SP. COM. 1

ECONOMIST CONTABIL

41 Strada Romulus, Timișoara
expirat: 12.05.2017
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  •  Evidenta contabila prin inregistrarea documentelor privind: achizitii, vanzari, casa, banca, stocuri, mijloace fixe si amortizari, salarii, impozite si taxe, deconturi, inchiderea conturilor si urmarirea soldurilor contabile
  • Asigura emiterea si inregistrarea facturilor
  • Stabileste necesarul de plati, inainteaza pentru aprobare, intocmeste instrumente de plata, actualizeaza evidenta facturi furnizori si client
  • Urmareste contractele cu beneficiari si mentine relatia cu furnizorii
  • Tine evidenta imprumuturilor si a rambursarilor aferente acestora
  • Monitorizeaza relatiile cu organele de control ale statului (Directia Finantelor Publice, Directia Impozite si Taxe Locale, Garda Financiara, Comisia de Statistica, etc.)
  • Sprijină auditorii externi în procesul de audit prin intocmirea rapoartelor solicitate
  • Diverse raportari catre conducerea societatii
Afișați mai multe >>
480 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

• INGINER DEPARTAMENT TEHNIC

expirat: 15.12.2016
Anunțuri Arhivate

• INGINER PROIECTANT INSTALATII MECANICE

expirat: 25.10.2015

Adăugați experiența dvs. în cadrul BITEA ANTREPRIZA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.