1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ELECTROGRUP INFRASTRUCTURE S.A.

ELECTROGRUP INFRASTRUCTURE S.A.

Bucureşti Sectorul 1, B-dul POLIGRAFIEI, Nr. 1A, ANA TOWER, Etaj 19

Senior analist financiar

Cluj-Napoca
expirat: 22.07.2018
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  •  Consolidate and analyze monthly forecasts and financial results
  • Track and determine financial status by analyzing actual results in comparison with forecasts
  • Prepare presentations to Board of Directors, Financial Reviews, Budget Reviews
  • Prepare reliable current and forecasting reports
  • Prepare IFRS consolidated financial statements
  • Perform ad hoc analyzes as directed
  • Attends Board Meetings
  • Oversee the intragroup transactions and compilation of the Transfer pricingdocumentation file
  • Oversee share services contracts, conditions within the group (provide recommendations; issue warning)
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul ELECTROGRUP INFRASTRUCTURE S.A., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.