1. Angajator
  2. Cluj-Napoca
  3. CLEVER BUSINESS TRANSILVANIA S.R.L.

CLEVER BUSINESS TRANSILVANIA S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Str. CETĂŢII, Nr. 39, demisol 1, Apartament 2

Magento Back-End Developer

Cluj-Napoca,
expirat: 03.03.2022
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Realizarea tehnica a solutiilor cerute de client; dezvoltari noi si imbunatatiri
  • Implementarea aplicatiilor conform specificatiilor cerute
  • Asigurarea calitatii codului
  • Identificarea si furnizarea de solutii (remedieri de erori) pentru rezolvarea problemelor
  • Evaluarea, testarea si implementarea componentelor si integrarilor pentru magazinele de comert electronic
  • Rularea diagnosticelor pentru a imbunatati stabilitatea software-ului si pentru a elimina blocajele de performanta sau vulnerabilitatile de securitate
  • Participarea la estimari
  • Documentarea solutiilor livrate
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul CLEVER BUSINESS TRANSILVANIA S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.