1. Angajator
  2. Timişoara
  3. LUXURA MARKETING ONLINE S.R.L.

LUXURA MARKETING ONLINE S.R.L.

Municipiul Timişoara, Str. LAZĂR GHEORGHE, Nr. 1, CAMERA 2, Etaj 1, Apartament 2B

Contabil/ Economist

Timișoara
expirat: 18.07.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
800 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Agent de vanzari

1 Strada Gheorghe Lazăr, Timișoara
expirat: 01.02.2023
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Atenție la detalii și organizare. Gestionarea tranzacțiilor de consignație poate implica multe detalii și termeni specifici, iar candidatul trebuie să fie capabil să le mențină ordonate și să le urmărească îndeaproape.

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare. Candidatul trebuie să fie capabil să comunice clar și eficient atât cu clienții, cât și cu furnizorii și colegii, iar abilitățile de ascultare activă și înțelegere a nevoilor celorlalți sunt esențiale
  • Eficiență și capacitate de a lucra sub presiune. Gestionarea unei consignații poate fi o activitate de rutină, dar poate deveni de asemenea aglomerată în anumite perioade. Candidatul trebuie să fie capabil să își gestioneze timpul și să rămână concentrat în ciuda presiunii.

  • Înregistrarea produselor care intră în consignație și monitorizarea acestora pe parcursul perioadei de consignație. Acest lucru poate include actualizarea bazei de date cu informații precum numărul de produse, prețul de vânzare, data intrării în consignație și data scadenței.

  • Asigurarea respectării regulilor de consignație, inclusiv a termenilor acordului de consignație cu furnizorii și clienții.

  • Gestionarea inventarului și a plăților. Acest lucru include întocmirea autofacturilor pentru produsele vândute și plata sumelor datorate.

  • Întreținerea relațiilor cu clienții și furnizorii. Acest lucru include răspunsuri la întrebările clienților, rezolvarea problemelor și menținerea unui flux constant de produse în consignație.

  • Întocmirea documentelor necesare pentru tranzacțiile de consignație, inclusiv facturi, rapoarte de inventar și alte formulare.

  • Colaborarea cu alți membri ai echipei pentru a asigura o bună funcționare a afacerii. Acest lucru include participarea la ședințe de echipă și împărțirea sarcinilor în mod echitabil.

Afișați mai multe >>
750 - 850 € net / luna

Timișoara
expirat: 28.09.2022

Adăugați experiența dvs. în cadrul LUXURA MARKETING ONLINE S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.