1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. PREMIER CLINIC S.R.L.

PREMIER CLINIC S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, B-dul UNIRII, Nr. 57, TRONSON I, PARTER, Bloc E4

Medic specialist/primar Psihiatrie

57 Bulevardul Unirii, București
expirat: 05.09.2019
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Medic generalist, medicina muncii

expirat: 28.07.2019
Anunțuri Arhivate

Medic specialist/primar Gastroenterologie

Anunțuri Arhivate

Medic diabetolog

Bulevardul Unirii, București
expirat: 19.01.2019
Anunțuri Arhivate

Reprezentant relatii furnizori / Account manager

expirat: 01.04.2018
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Intocmeste necesarul intern de aprovizionare;
  • Analizeaza piata de profil, alege furnizorii si negociaza preturile/discounturile contractuale;
  • Analizeaza variatia costurilor la nivel de cont si centru de cost;
  • Mentine relatia comerciala cu furnizorii de medicamente/materiale sanitare/servicii;
  • Verifica/inregistreaza facturile primite de la furnizorii interni/externi; se asigura ca toate facturile sunt inregistrate corect si la timp;
  • Verifica documentele justificative / contractele aferente facturilor de buniri, servicii si investitii;
  • Asigura facturarea si incasarea clientilor comerciali;
  • Se asigura de efectuarea compensarilor datoriilor reciproce existente, inainte de plata catre furnizori;
  • Se asigura de urmarirea si recuperarea solduri debitoare vechi;
  • Efectueaza reconcilieri,verificari,confirmari de sold cu furnizorii interni si externi;
  • Verifica, analizeaza si intretine soldurile conturilor contabile;
  • Intocmeste rapoartele financiar/contabile si la cerere privind activitatea de aprovizionare (variatie furnizori, produse, costuri, impact in contabilitate/financiar);

Adăugați experiența dvs. în cadrul PREMIER CLINIC SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.