1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. CURSURI ESTETICA S.R.L.

CURSURI ESTETICA S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Str. SFÂNTUL PETRU TEI, Nr. 59, CAMERA 2, Etaj 1

Consultant vanzari

Strada Sfântul Petru Tei, București
expirat: 10.03.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • cunoasterea detaliata a produselor si serviciilor oferite clientilor spre vanzare
  • oferirea de informatii telefonic si in scris despre produsele si serviciile companiei
  • consilierea clientului in alegerea produsului/ serviciului dorit
  • mentinerea unei bune imagini a companiei
  • identificarea noilor oportunităţi de vânzare
  • follow up şi menţinerea unei relaţii bune cu clienţii după semnarea şi implementarea contractelor
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Copywriter publicitate

59 Strada Sfântul Petru Tei, București
expirat: 03.03.2022
  • Urmarirea, analiza si raportarea rezultatelor acestor eforturi de marketing;
  • Crearea de continut de marketing online si offline;
  • Sustinerea activitatii echipei de vanzari, prin continut de marketing care sa ajute la cresterea vanzarilor;
  • Dezvoltarea relatiei cu clientii si companiile partenere

Adăugați experiența dvs. în cadrul CURSURI ESTETICA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.