1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. EXPRESS MARKET GENERAL CONCEPT S.R.L.

EXPRESS MARKET GENERAL CONCEPT S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Str. LT. ALEXANDRU POPESCU, Nr. 4, LOT 2

Software developer Senior si Junior/entry level

București,
expirat: 12.07.2018
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Participare la crearea funcționalităților pentru diverse proiecte și activități
  • Rezolvarea rapidă a eventualelor probleme apărute
  • Perspicacitate și rigurozitate
  • Testarea permanentă a structurilor de cod scrise
  • Urmărirea evoluției proiectelor proprii

Adăugați experiența dvs. în cadrul EXPRESS MARKET GENERAL CONCEPT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.