1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ND CONSULTING & LOGISTICS SERVICES S.R.L.

ND CONSULTING & LOGISTICS SERVICES S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. PROPĂŞIRII, Nr. 16-B, CAMERA 2

Gestionar

București,
expirat: 03.09.2021
Fara experienta
Atribuțiile:
  • Identificarea, cercetarea, intelegerea si rezvoltarea problemelor tehnice ale clientilor;
  • Procesarea cererilor clientilor prin canalele relevante;
  • Consultarea clientilor, pentru a obtine mai multa valoare din produsele accesate;
  • Crearea de documentatie si articole in Knowledge Base, Jira, Confluence;
  • Participarea in dezvoltarea de proiecte IT;
  • Raportarea activitatii catre clientii interni relevanti (ex. management);
  • Atitudine proactiva fata de nevoile clientilor, identificarea nevoilor si gestionarea asteptarilor acestora
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul ND CONSULTING & LOGISTICS SERVICES S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.