1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ABSOLUTE CONSULTING MANAGEMENT SERVICES S.R.L.

ABSOLUTE CONSULTING MANAGEMENT SERVICES S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. ARGENTINA, Nr. 25, CORP B

Manager Depozit Oradea

Oradea
expirat: 03.06.2021
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Organizarea tuturor proceselor și activitatilor legate de depozit
  • Coordonare, control, responsabilitate pentru activitatea lucratorilor din depozit si asigurarea unui climat favorabil pentru ca acestia sa-si indeplineasca sarcinile; evaluarea muncii personalului din subordine; gestionarea evidentei administrative a lucratorilor din depozit (plan de concediu, pontaj etc.)
  • Comunicarea sarcinilor zilnice cu partenerii în limba engleză sau maghiara
  • Organizarea zilnica a masinilor de linie, comunicare continuă cu soferii
  • Achiziționarea de materiale de ambalare și alte echipamente legate de activitățile de depozitare, cu aprobarea managerului logistic
  • Asigura functionarea zilnica a echipamentelor /sistemelor din depozit
  • Emiterea etichetelor pentru fiecare serviciu de curierat pentru comenzile zilnice
  • Documentație de transport: procese verbale de predare-primire, completare documente CMR, certificate, avize de insotire a marfii etc
  • Receptia mărfurilor primite, scanarea acestora și pregătirea pentru livrare
  • Modificarea statusurilor in sistemul de urmărire/gestiune, menținându-le actualizate in permanenta; opereaza în programul de gestiune datele referitoare la stocuri
  • Efectueaza inventarieri periodice
  • Participare activă la proiectele delegate de Managerul Logistic si la sarcinile echipei
Afișați mai multe >>
700 - 750 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Pizzari si ajutori pizzar Bucuresti

București
expirat: 11.06.2017
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Receptioneri si cameriste hotel

București
expirat: 31.05.2017

Adăugați experiența dvs. în cadrul ABSOLUTE CONSULTING MANAGEMENT SERVICES SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.