1. Angajator
  2. Stejaru
  3. FORESTAR SA

FORESTAR SA

Sat Stejaru, Comuna Pângăraţi, AUTOBAZA BOCANCEA

CONTABIL SEF

Piatra Neamț,
expirat: 14.05.2017
Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Planifica, organizeaza, coordoneaza, monitorizeaza, controleaza si evalueaza activitatea financiar-contabila
  • Organizeaza si coordoneaza controlul financiar preventiv, stabilind operatiunile si documentele ce se supun controlului financiar preventiv
  • Propune si elaboreaza proceduri si instructiuni interne de lucru
  • Raspunde de întocmirea balanţei de verificare
  • Întocmeste corect si la termenele legale declaraţiile fiscale
  • Întocmeste situatia fluxurilor de numerar (forecast si realizat)
  • Asigura si raspunde de indeplinirea la termen a obligatiilor societatii fata de bugetul statului si terti in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare;
  • Mentine legatura cu bancile si cu alte institutii financiare;
  • Reprezinta societatea in raporturile cu autoritatile centrale, cu consultantii fiscali si auditorii;
  • Pregateste diverse situatii si rapoarte solicitate de catre superiori;
  • Se informeaza permanent despre modificarile legislative in domeniu
Anunțuri Arhivate

CONTABIL SENIOR

Adăugați experiența dvs. în cadrul FORESTAR SA, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.