1. Angajator
  2. Tulcea
  3. FRAME THEORY S.R.L.

FRAME THEORY S.R.L.

Municipiul Tulcea, Str. LUTERANĂ, Nr. 14B, camera 3

Responsabil Administrare Rețea de panouri indoor

Constanța
expirat: 03.04.2019
Atribuțiile:
  • Activitate în teren pentru identificarea asociațiilor de proprietari, dezvoltatori imobiliari și firme care administrează blocuri de locuințe, prezentarea ofertei de colaborare a agenției noastre de publicitate, participarea la ședințe de comitet, încheierea de contracte pentru închirierea spațiilor de publicitate;

  • Montare și decorare panouri;

  • Întreținere și administrare rețea: verificarea stării panourilor, menținerea legăturilor cu administratori sau președinții de asociații de locatari, efectuarea de plăți pentru chiria spațiilor de publicitate;

  • Realizarea de rapoarte periodice de activitate.

Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul FRAME THEORY S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.