1. Angajator
  2. Iaşi
  3. SOTIRIA PEDI S.R.L.

SOTIRIA PEDI S.R.L.

Municipiul Iaşi, Str. BACINSCHI, Nr. 8, Bloc CL1, Tr. 1, Etaj 6, Apartament 21

Educator pentru copiii de 1-3 ani

Strada Bacinschi, Iași
expirat: 02.02.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • să ofere respect și înțelegere față de copii;
  • să țină cont de ritmul propriu de dezvoltare a copilului și de nevoile sale;
  • să acorde permanent o atenție deosebită aupra individualității copiilor;
  • să ofere situaţii de învăţare diverse, care să solicite implicarea copilului sub cât mai multe aspecte: cognitiv, emoţional, social, motric;
  • planificarea și proiectarea activităților instructiv-educative;
  • organizarea și amenajarea mediului educațional;
  • monitorizarea și evaluarea performanțelor copiilor
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Ajutor de educator pentru copiii de 1-3 ani

Iași
  • Cunoașterea și respectarea, în activitatea cu copiii, a regulilor și principiilor educaționale ale vârstei timpurii
  • Supravegherea copiilor și oferirea suportului necesar la toaletă, masă, dormitor, în desfășurarea diferitelor activități (încălțat, îmbrăcat etc)
  • Însoțirea copiilor și supravegherea acestora la plimbare și la joacă în curte
  • Supravegherea somnului copiilor în dormitor
  • Participarea la activitățile zilnice, la activitățile de rutină și la educația copiilor
  • Menținerea unui mediu curat, echilibrat și propice activităților
Afișați mai multe >>
1800 - 2000 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul SOTIRIA PEDI S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.