1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. BEL PUNTO S.R.L.

BEL PUNTO S.R.L.

Bucureşti Sectorul 6, Str. LUCĂCEŞTI, Nr. 10

CONSILIER VANZARI

București,
expirat: 31.07.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Primirea, consilierea și fidelizarea clienților
  • Prezintă și vinde produsele oferind toate informațiile necesare despre acestea;
  • Stabilește și găsește soluții pentru cerințele clienților;
  • Se asigură că toate produsele sunt prezentate și vândute într-un mod profesionist;
  • Prezinta ofertele promotionale existente in magazin;
  • Recepționează marfa potrivit politicii interne a magazinului;
  • Asezarea si depozitarea corespunzatoare a produselor;
  • Incasare, emitere bon fiscal, facturare, raport Z
  • Completare Registru de Casa, Raport de Gestiune si monetar
  • Menține un mediu de lucru curat și plăcut în magazin;
  • Contribuie la creșterea vânzărilor și la menținerea standardelor excelente de Customer Service
Afișați mai multe >>
450 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Croitor

București
expirat: 22.12.2018
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Agent de vanzare

București
expirat: 15.02.2018
  • Transportul si livrarea produselor la locatiile clientilor;
  • Vanzari de produse textile, imbracaminte dama
  • Intocmirea documentelor aferente vanzarii
  • Preluarea retururilor din locatiile clientilor
  • Mentinerea unei bune relatii cu clientii deserviti
  • Identificarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia
  • Responsabilitate cu privire la conduita preventiva de mers (condus)
  • Responsabilitate cu privire la ingrijirea autoturismului (estetic + service)
Anunțuri Arhivate

Lucrator masina de cusut

București
expirat: 23.11.2017
Anunțuri Arhivate

Lucrator sala croit

București
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul BEL PUNTO SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.