1. Angajator
  2. Şelimbăr
  3. RETTER PROJECTMANAGEMENT S.R.L.

RETTER PROJECTMANAGEMENT S.R.L.

Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Str. OCTAVIAN GOGA, Nr. 4

Inginer - departamentul tehnic

Sibiu,
expirat: 14.04.2022
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Asistent manager - departamentul tehnic

Sibiu
expirat: 01.07.2021

Sibiu,
expirat: 02.02.2020
Anunțuri Arhivate

Manager calitate

Teiuș
expirat: 03.08.2019
Atribuțiile:
  • corespondenta si sedinte de lucru cu beneficiarii, proiectantii si autoritatile abilitate;
  • pregatirea tuturor documentelor necesare aferente intocmirii Cartii Tehnice a Constructiei conform legislatiei in vigoare;
  • planificarea si participarea la activitati de control calitate, control documente, audituri calitate si mediu;
  • intocmirea dosarelor de calitate pentru lucrari de constructii;
  • verificarea dosarelor de calitate de la furnizori;
  • participarea la toate receptiile de materiale din santier;
  • participarea la toate receptiile de lucrari din santier;
  • intocmirea de rapoarte catre beneficiari;
  • ducerea la indeplinire a evaluarii subcontractorilor locali si furnizorilor de materiale permanente;
  • difuzarea planurile de control pentru toate pachetele de lucrari/lucrare din contract intocmite in conformitate cu specificatiile contractuale la departamentul santierului;
  • difuzarea la departamentele santierului a procedurilor de executie;
  • strangerea documentatiei tehnice a instalatiilor si utilajelor;
  • sprijinirea managerului de proiect in gestionarea lucrurilor administrative din santier
Anunțuri Arhivate

Deservent utilaje

Teiuș
expirat: 04.02.2019
Entry (0-2 ani)
Anunțuri Arhivate

Inginer constructor departamentul tehnic ofertare

Aleea Octavian Goga, Șelimbăr
expirat: 15.07.2018

Adăugați experiența dvs. în cadrul RETTER PROJECTMANAGEMENT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.