1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. DELTA PRINT LINE S.R.L.

DELTA PRINT LINE S.R.L.

Bucureşti Sectorul 6, B-dul IULIU MANIU, Nr. 7, corp E, Etaj P

Legator mecanic

1 Șoseaua Morarilor, București
expirat: 21.09.2023
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Identificarea și remedierea defecțiunilor în procesul de legare mecanică;
  • Lucrul în echipă pentru a atinge obiectivele de producție și a respecta termenele limită;
  • Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de lucru;
  • Respectarea normelor de sănătate și securitate în muncă
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Operator imprimanta digitala

București
expirat: 16.09.2023
  • Operarea si monitorizarea imprimantelor digitale Minolta pentru a produce materiale de calitate superioara;
  • Setarea si ajustarea parametrilor imprimantei pentru diferite tipuri de proiecte si materiale;
  • Verificarea si ajustarea parametrilor de imprimarepentru a asigura rezultate optime;
  • Incarcarea si descarcarea materialelor in si din imprimanta, intretinerea si curatarea regulata a echipamentelor pentru a asigura functionarea optima;
  • Colaborarea cu echipa de productie pentru a asigura respectarea termenelor de livrare si calitatea prduselor finite;
  • Identificarea si rezolvarea problemelor tehnice minore care pot aparea in timpul procesului de imprimare

București
expirat: 24.12.2016

București
expirat: 28.10.2016

Adăugați experiența dvs. în cadrul DELTA PRINT LINE SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.