1. Angajator
  2. Horia
  3. STEP BY STEP S.R.L.

STEP BY STEP S.R.L.

Sat Horia, Comuna Horia, Str. ALEXANDRU CEL BUN, Nr. 89

Chief Business Development Officer

București
expirat: 01.01.2017
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Identifică şi recomandă noi oportunităţi de investiţii şi potenţiali investitori conform culturii Step by Step
  • Reprezintă firma în relaţiile cu alte organizaţii (presa, radio etc.) pentru a se asigura că imaginea dorită este menţinută
  • Maximizează calitatea serviciilor în toate segmentele de piaţă prin procesul de îmbunătăţire continuă
  • Îndeplineşte şi depăşeşte asteptările de servicii prin identificarea valorilor şi a obiectivelor din perspectiva clientului
  • Menţine legăturile cu partenerii strategici
  • Se asigură că procedurile operaţionale sunt elaborate şi puse în aplicare
  • Dezvoltă, implementează şi menţine o strategie globală de marketing pentru fiecare segment de activitate
  • Dezvoltă o sinergie între membrii organizaţiei pentru a se asigura că oportunităţile de dezvoltare a compantiei sunt maximizate
  • Asigură îmbunătăţirea productivităţii şi a eficienţei globale de operare
  • Motivează personalul unităţii prin comunicaţii regulate şi prin evaluarea performanţei subordonaşilor direcţi, în mod regulat
  • Stabileşte şi gestionează programele de formare în vederea creşterii competenţelor şi abilităţilor personalului din subordine

Adăugați experiența dvs. în cadrul STEP BY STEP SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.