1. Angajator
  2. Voluntari
  3. IQ SECURITY TEAM S.R.L.

IQ SECURITY TEAM S.R.L.

Oraş Voluntari, Str. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, Nr. 24E

Manager de vânzări în domeniul securității

București
expirat: 21.05.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru produsele și serviciile companiei
  • Identificarea și abordarea clienților noi și existenți, în vederea creșterii vânzărilor
  • Construirea și menținerea relațiilor cu clienții, asigurându-se că aceștia sunt mulțumiți de serviciile și produsele noastre
  • Negociază în raport cu potențialii clienți, înțelegând nevoile și cerințele acestora și ofere soluții adaptate care să le satisfacă, în același timp optimizând vânzarea
  • Planificarea și organizarea prezentărilor și demo-urilor pentru produsele și serviciile noastre, atât la sediul nostru, cât și la locațiile clienților
  • Urmărește implementarea strategiilor post-vânzare, cum ar fi optimizarea obținerii de recenzii de la clienți
  • Coordonează echipa de vânzări pentru produse și servicii de securitate
  • Colaborarea cu departamentul de marketing pentru dezvoltarea de campanii de promovare și generarea de lead-uri
  • Monitorizarea și raportarea progresului în atingerea obiectivelor de vânzare lunare și / sau anuale
  • Identificarea și raportarea trendurilor din piață și recomandarea de noi strategii pentru a ne menține în top
Afișați mai multe >>
1600 - 2000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Tehnician sisteme de securitate

București
expirat: 01.12.2022
800 - 1000 € net / luna

București
expirat: 31.07.2021
600 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Operator magazin online: gestiune și facturare

București
expirat: 04.02.2019
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Tehnician sisteme de securitate: alarma, video

București
expirat: 10.05.2017

Adăugați experiența dvs. în cadrul IQ SECURITY TEAM SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.