1. Angajator
  2. Tunari
  3. ATELIER DALMA S.R.L.

ATELIER DALMA S.R.L.

Sat Tunari, Comuna Tunari, Str. A.I. CUZA, Nr. 32A

Asistent marketing si dezvoltare produs

Strada Puțul lui Zamfir, București
expirat: 31.08.2021
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Cerceteaza piata de bijuterii si portofoliul disponibil la competitorii companiei pe plan extern si intern;
  • In urma analizei de piata, va propune produse ce ating si completeaza catalogul de produse al companiei pentru a raspunde nevoilor pietei;
  • Dezvolta concepte/ bijuterii conform necesitatii pietei;
  • Monitorizeaza intreg procesul de creare a unui produs nou (de la idee, pana la produs final in site);
  • Mentine relatia cu fotograful nostru, atat pentru fotografii de studio, cat si pentru fotografii pe model, conform standardelor stabilite in echipa;
  • Lanseaza produsul in site, propune pretul de vanzare dupce ce discuta impreuna cu echipa de marketing;
  • Asigura flexibilitatea si adaptabilitatea produsului intr-o alta forma, daca piata o cere;
  • Mentine legatura/ relatia cu furnizorii interni si externi;
  • Cauta si dezvolta relatii cu potentialii furnizori pentru componentele bijuteriilor pe care le are in planning;
  • Bune skill uri de content pentru realizarea articolelor de blog despre bijuterii si ingrijirea lor;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Asistent atelier Pipera licenta 2013

Intrarea Pipera-Tunari, Voluntari
expirat: 11.10.2015
Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul ATELIER DALMA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.