1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. XAOS SECURITY SOLUTIONS S.R.L.

XAOS SECURITY SOLUTIONS S.R.L.

Municipiul Baia Mare, Str. GEORGE COŞBUC, Nr. 25 a, Apartament 32

Director paza si protectie

Baia Mare
expirat: 14.08.2017
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Are in subordine intregul personal cu atributii de paza si securitate, control acces si transport valori
  • Organizeaza, planifica, conduce si controleaza nemijlocit activitatea de paza obiective si bunuri, instruirea si echiparea personalului
  • Participa la intocmirea planurilor de paza si asigura aplicarea acestora de catre subordonati
  • Urmareste ca in planurile de paza sa se prevada toate punctele favorabile patrunderii ilegale in obiectiv, amenajarile tehnice necesare si sistemele de alarmare impotriva efractiei
  • Analizeaza, inregistreaza si informeaza directorul general despre activitatea serviciului
  • Analizeaza situatiile operative si propune masurile ce se impun pentru sporirea securitatii obiectivelor aflate in responsabilitate
  • Asigura elaborarea documentelor necesare pentru personalul cu drept de port arma si prezinta ordinele de serviciu, intocmite potrivit legii
  • Asigura si controleaza echiparea corespunzatoare a personalului cu atributii de paza, pe timpul serviciului
  • Sesizeaza, de indata, directorul general si organele de politie despre cazurile de pierdere, deteriorare, distrugere sau folosire a armamentului din dotare
  • Asigura cunoasterea armamentului din dotare, a conditiilor de pastrare si intretinere, precum si a cazurilor si conditiilor de folosire a acestuia
  • In raport de evenimentele deosebite intervenite la obiectivele aflate in paza, prezinta, periodic directorului general propuneri de masuri in vederea eliminarii deficientelor constatate
  • Organizeaza, conduce si executa intreaga activitate pe linia protectiei muncii si PSI si tine evidenta instructajelor efectuate, in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare
  • Intocmeste si urmareste respectarea intocmai a graficului de control la obiective
  • Indeplineste orice alte atributii prevazute de lege sau dispuse de conducerea directiei
  • Pastreaza si mentine legatura cu organele de ordine publica;
  • Propune si participa la recrutarea si selectia personalului din subordine;
  • Asigura suport operational pentru departamentul de vanzari;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Inginer proiectant instalatii curenti slabi

Cluj-Napoca,
expirat: 09.07.2016
Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul XAOS SECURITY SOLUTIONS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.