1. Angajator
  2. Timişoara
  3. MULBERRY DEVELOPMENT S.R.L.

MULBERRY DEVELOPMENT S.R.L.

Municipiul Timişoara, B-dul TAKE IONESCU, Nr. 46C, Etaj P, Apartament P.6.

Coordonator tehnic

Timișoara
expirat: 23.03.2017
Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • coordonarea comunicării între părțile implicare în derularea proiectului de construcții (arhitecți, manager de proiect, antreprenori, experți);
  • reprezentarea beneficiarului în cadrul ședințelor operative din cadrul proiectelor pe construcții;
  • analiza cost-beneficiu a soluțiilor propuse de părțile implicate în proiectele de construcții și formularea de recomandări CEO-ului;
  • negocierea contractelor de construcții cu antreprenorii în limitele agreate cu CEO-ul companiei;
  • monitorizarea derulării proiectelor de construcții și prezentarea cu regularitatea a situației curente, riscurilor identificate și a soluțiilor propuse CEO-ului companiei;
  • colaborează cu CFO companiei pentru verificarea rezonabilității estimărilor hard cost din bugetele proiectelor de construcții și pentru determinarea valorii și momentului plăților în cadrul contractelor de construcții pentru construcția cash-flow-urilor;
  • colaborează pentru obținerea autorizațiilor, avizelor sau permiselor necesare derulării proiectelor de construcții;
  • colaborează cu experții pe partea de eficiență energetică pentru a asigura atingerea obiectivelor de eficiență energetică stabilite pentru fiecare proiect în parte;
Anunțuri Arhivate

Programator ObjectiveC - iPhone OS

expirat: 31.03.2012
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul MULBERRY DEVELOPMENT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.