1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. SANIK GAZ S.R.L.

SANIK GAZ S.R.L.

Bucureşti Sectorul 5, Str. DUMITRU RUSE, Nr. 3B

Inginer instalatii pentru constructii

București
expirat: 29.02.2024
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Salariu confidențial

București
expirat: 03.12.2022
Anunțuri Arhivate

Instalator Gaze / Termice / Sanitare

București
expirat: 14.10.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Anunțuri Arhivate

Assistant manager

19 Strada Prundeni, București
expirat: 10.06.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Activități de secretariat (răspunde la telefon, preia comenzile, rezolvă probleme sau le aduce la cunoștință managerului);
  • Realizează activitați de sortare și arhivare a corespondenței și a documentațiilor tehnice aferente serviciilor prestate de societate
  • Completează și depune setul de acte și cererile pentru obținerea de acorduri și avize;
  • Monitorizează și ține evidența documentațiilor tehnice definitive și derulează procedura de predare finală către beneficiar;
  • Planifică calendarul întâlnirilor cu clienții;
  • Coordonează execuțiile lucrărilor;
  • Organizează programul de semnare a documentelor din mapele de lucru;
  • Asigură suport administrativ;
Anunțuri Arhivate

Inginer instalații sanitare și termice

București
expirat: 11.03.2021

Adăugați experiența dvs. în cadrul SANIK GAZ SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.