1. Angajator
  2. Slatina
  3. GOLDEN DISTRIBUTION COMPANY S.R.L.

GOLDEN DISTRIBUTION COMPANY S.R.L.

Municipiul Slatina, Str. ARCULUI, Nr. 53

AREA SALES MANAGER - ZONA MOLDOVEI

Iași
expirat: 09.02.2024
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  •  promovarea portofoliului de produse in zona de activitate;
  • cercetarea pietei si identificarea de noi clienti din domeniul constructiilor, respectiv distribuitori, producatori de geam termoizolant, producatori de tamplarie aluminiu si pvc;
  • stabilirea de intalniri periodice cu agentii distribuitorului din zona alocata si sprijinirea acestora cu informatii tehnice si comerciale;
  • stabilirea de contacte comerciale cu potentiali clientii si prezentarea produselor si serviciilor societatii in zona alocata;
  • incheierea de contracte comerciale de vanzare-cumparare, urmarierea derularii comenzilor si incasarea acestora;
  • elaborarea de rapoarte specifice;
  • realizarea targetului de vanzari alocat
Afișați mai multe >>
600 - 800 € net / luna
Anunțuri Arhivate

SALES REPRESENTATIVE coatings industry

Slatina
expirat: 15.11.2023
900 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

SOFER DISTRIBUTIE MARFA

Slatina
expirat: 01.07.2020
450 - 550 € net / luna
Anunțuri Arhivate

AREA SALES MANAGER - ZONA ARDEAL

Cluj-Napoca
expirat: 04.04.2019
360 - 720 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Sofer distributie

Slatina
expirat: 15.02.2018
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

REPREZENTANT VANZARI

Strada Poienii, Slatina
expirat: 18.04.2012
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul GOLDEN DISTRIBUTION COMPANY SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.