1. Angajator
  2. Sascut
  3. COOPERATIVA AGRICOLĂ AGROLACT MOLDOVA

COOPERATIVA AGRICOLĂ AGROLACT MOLDOVA

Sat Sascut, Comuna Sascut, Str. Agrolact, Nr. 1

AGENT VANZARI CONSTANTA

Constanța
expirat: 06.10.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Senior buyer

Sascut
expirat: 02.02.2020
Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Manager vanzari

Sascut
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti, prezita si promoveaza produsele companiei
  • Elaboreaza strategia de vanzari in concordanta cu trendul pietei, tintele de vanzari si cota de piata stabilite ca obiectiv, intocmeste tintele anuale si lunare de vanzare pentru toate categoriile de produse
  • Dezvolta, motiveaza si coordoneaza echipa de vanzari in corelatie cu obiectivele stabilite impreuna cu superiorul ierarhic si pentru realizarea acestora
  • Planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea de vanzare a produselor din portofoliul companiei
  • Realizeaza planul de vanzari si raporteaza periodic informatii cu privire la indicatorii de performanta monitorizati
  • Cauta noi oportunitati de crestere a vanzarilor si de dezvoltare a portofoliului de produse, propune si implementeaza actiunile de marketing aprobate, in scopul promovarii si cresterii vanzarilor de produse
  • Coordoneaza direct activitatile de trade marketing in scopul promovarii si cresterii vanzarilor
  • Gestioneaza relatia cu clientii pe intreg parcusul procesului de vanzare (intocmire oferta, negociere, contractare, livrare, incasare a contravalorii marfurilor si serviciilor livrate/ prestate
  • Monitorizeaza in permanenta dinamica pietei la nivel national si regional pe categoriile de produse ale companiei si raporteaza periodic informatii referitoare la aceasta
  • Intretine in permanenta baza de date referitoare la clienti, competitori, cote de piata, etc. si intocmeste periodic rapoarte despre status si trend
Anunțuri Arhivate

Gestionar depozit

Sascut
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul COOPERATIVA AGRICOLĂ AGROLACT MOLDOVA, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.